В медичному центрі Авіценна в Золотоноші веде прийом лікар-алерголог Кандул Тетяна Борисівна.
Переглянути прайс

Коли потрібна консультація алерголога?

Симптоми алергічних захворювань бувають дуже різними, іноді навіть небезпечними для життя, як у випадку набряку внутрішніх органів. Сама по собі алергія не проходить, для зняття симптомів та полегшення стану необхідно звернутися до лікаря. Консультація алерголога рекомендується людям, які регулярно стикаються із сезонними симптомами такої патології.

Відвідати алерголога також необхідно при:

  • Поява свербежу, пухирів і висипань.
  • Подразнення слизових оболонок ротової порожнини, очей, статевих органів.
  • Часті розлади травлення без видимих причин.
  • Нежить, чхання, свербіння в носі.
  • Тривалий сухий кашель.
  • Утруднення дихання, задишка, відчуття задухи, особливо вночі та вранці.
  • Нестандартна реакція на продукти харчування та різні речовини, наприклад, побутову хімію чи ліки.

Консультація алерголога потрібна при появі сльозотечі та світлобоязні, сухості та лущенні шкіри, осередковому випаданні волосся, безпричинній нудоті та блювоті. Ознаками алергії можуть бути сильна стомлюваність, слабкість, дратівливість та головний біль.

На тлі алергії послаблюється імунітет, тому людина частіше хворіє на простудні захворювання, що теж побічно вказує на алергію. У групі ризику люди, у яких один або обидва батьки страждають на алергію, а також ті, хто живе у великих містах, поблизу жвавих автомобільних доріг, у несприятливих екологічних умовах.

Далеко не завжди можна самостійно визначити, чи є та чи інша недуга наслідком алергічної реакції. Консультація алерголога допоможе позбавитися сумнівів і знайти справжню причину поганого самопочуття.

Авіценна. Мережа діагностичних кабінетів © 2024. Розробка сайту PBB design

Call Now Button