Ультразвукова діагностика вважається лідером серед методів обстеження. До переваг УЗД колінних суглобів відноситься абсолютна безпечність, доступна цінова політика та короткі терміни видачі результатів.

Показання

Колінні суглоби відрізняються високим рівнем вразливості. Травматизм сухожиль, кісткової, хрящової тканин не завжди є причиною ураження. Патологічні зміни в колінному суглобі можуть відбуватися при багатьох захворюваннях. Це деформуючий остеоартроз, ревматоїдний артрит, спондилоартрит, мікрокристалічні артропатії, хондроматози. Обстеження проводиться як за направленням лікаря, так і за побажанням пацієнтів з профілактичною метою. УЗД колінного суглоба потрібно зробити, коли є:

  • ожиріння;
  • остеохондропатія;
  • малорухомий спосіб життя;
  • бактеріальні, вірусні процеси в організмі;
  • запальні процеси в суглобах;
  • спадковість;
  • ендокринні захворювання.

За допомогою ультразвукового дослідження лікар-діагност визначить анатомію та елементарні контури, структурні деформації зв’язок, стан м’язового корсету та сухожиль, цілісність менісків, кількість і стан синовіальної рідини в суглобовій сумці.

М’які тканини в ділянці коліна також можуть мати деякі особливості. Саме в них проходять судини й нерви. При УЗД коліна швидко і достовірно діагностується розповсюджене пухлиноподібне утворення, яке носить назву кіста Беккера.

Підготовка до проведення

Особливої підготовки до УЗД суглобів не потрібно.

При будь-яких захворюваннях суглобів вкрай важлива рання діагностика. Таке обстеження не має протипоказань, безболісне, безпечне і може застосовуватись необхідну кількість разів до повного одужання.

Провести ультразвукову процедуру можуть спеціалісти мережі діагностичних кабінетів «Авіценна» у Золотоноші, Шполі, Переяславі-Хмельницькому, Кобеляках.

Переглянути прайс

Авіценна. Мережа діагностичних кабінетів © 2024. Розробка сайту PBB design

Call Now Button