В медичному центрі Авіценна в Золотоноші веде прийом лікар-проктолог Пархомовський Максим Олександрович.
Переглянути прайс

Як правильно підготуватися до прийому проктолога

Проктолог – це один із тих лікарів, на прийом до якого бажано приходити після спеціальної підготовки. Ця необхідність обумовлена тим, що в кишечнику може бути вміст, який перешкоджатиме якісному дослідженню. Основне завдання підготовки – очистити кишківник від вмісту напередодні візиту.

Підготовка до відвідування проктолога за допомогою ректального супозиторію

Супозиторії «Евак’ю», «Гліцелакс», або аналогічні продаються у формі свічок для ректального введення. Для підготовки до візиту необхідно використовувати одну свічку ввечері напередодні візиту та одну за 3 години до візиту.

Очищення кишечника за допомогою клізми

Найбільш трудомісткий варіант очищення кишечника – це зробити двічі клізму. Перша – увечері напередодні прийому, перед сном, о 20:00-21:00. Друга – за 3-4 години до візиту до проктолога.

Як зробити клізму
  • Візьміть кухоль Есмарха – нагадує звичайну гумову грілку, в нижній частині якої прикріплений шланг (1,5 м) із пластиковим наконечником та краником.
  • Наповніть її двома літрами теплої (36 – 37 ° С) води.
  • Змастіть чистий наконечник вазеліном.
  • Обережно введіть його в анус у положенні стоячи на колінах або лежачи на лівому боці (якщо не справляєтеся самі, то попросіть допомоги близьких).
  • Відкрийте краник.
  • Розслабте живіт, щоб вода безперешкодно наповнила кишечник.
  • Намагайтеся утримати воду близько 10 хвилин, а потім спорожніть кишечник при сильних позивах.

Важливо: клізма не рекомендована вагітним жінкам та пацієнтам, які мають гострий біль у животі або в області прямої кишки.

Авіценна. Мережа діагностичних кабінетів © 2024. Розробка сайту PBB design

Call Now Button